خدمات لوتوس برای شما

ما، در پیشگامان لوتوس، مجموعه‌ی یکپارچه و گسترده‌ای از خدمات نرم‌افزاری موردنیاز کسب‌‌و‌کارها را ارائه می‌کنیم. این خدمات از تحقیقات بازار به عنوان مقدمه‌ای برای شناخت مخاطبان و رقبا آغاز می‌شوند و درنهایت به پشتیبانی می‌رسند که امضا و تایید ما برای پایان کار بی‌نقص است.

پشتیبانی

پشتیبانی

هسته‌ی اصلی کار ما تحویل محصولات نرم‌افزاری قدرتمند و خلاقانه‌ای‌ست که تاثیر خارق‌العاده‌ای بر موفقیت کسب‌و‌کار و رضایت مشتریان شما بگذارد. به همین دلیل است که پشتیبانی در پیشگامان لوتوس اهمیت بسیاری دارد. در این بخش از خدمات، پس از پایان طراحی، مشکلات احتمالی را در تست‌های مختلف برطرف و فیچرهای موردنیاز را اضافه می‌کنیم. براساس نوع نیاز و توافق با شما سریع‌ترین خدمات پشتیبانی را در بازه‌ی قرارداد ارائه می‌کنیم، تا وب‌سایت و اپلیکیشن شما با سرعت بالا و در امنیت کامل به فعالیت خود ادامه دهد.

پیاده‌سازی شبکه و زیرساخت

پیاده‌سازی شبکه و زیرساخت

طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپيوتری با توجه به استراتژی‌ها و شرايط هر سازمان اجرا می‌شوند. پیش از رسیدن به مرحله‌ی طراحی، مطابق معمول، نیازهای سازمان شناسایی و بررسی می‌شوند. پروتکل‌های موردنیاز برای استفاده در شبکه تعیین می‌شوند و پس از آن تیم پیشگامان لوتوس براساس استراتژی مشخص‌شده فرایند پیاده‌سازی شبکه و زیرساخت‌ها را آغاز می‌کند.

خدمات ما در این زمینه:

پیاده‌سازی و راه‌‌اندازی سرور

مشاوره درمورد خرید، امنیت و پشتیبانی سرور

توسعه‌ی نرم‌افزارهای موبایلی

توسعه‌ی نرم‌افزارهای موبایلی

تمام کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ می‌توانند از مزایای داشتن اپلیکیشن موبایلی بهره ببرند.یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های داشتن اپلیکیشن مخصوص، دستیابی به دامنه‌ی گسترده‌تری از مخاطبان در موبایل‌ و تبلت است؛ جایی که این روزها بیش از همه وقت خود را در آن می‌گذرانند. متخصصان پیشگامان لوتوس می‌توانند شما را در این مسیر همراهی کنند. طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن‌های موبایلی برای کسب‌و‌کارها در صنایع و شاخه‌های گوناگون، با استفاده از فناوری‌های پیشرو، تخصص ماست. ما نرم‌افزارهای ساده و پیچیده را برای اندروید و iOS طراحی می‌کنیم.

توسعه نرم‌افزارهای سازمانی

توسعه نرم‌افزارهای سازمانی

سازمان‌ها برای کنترل فرایندهای داخلی‌ نیاز به اپلیکیشن‌های جامعی دارند که تمام جوانب در آنها درنظر گرفته شده باشد. این اپ‌ها حاوی راه‌حل‌های مربوط به سازمان در حوزه‌های مدیریت داده و دانش هستند. متخصصان ما در این زمینه نیز راه‌حل‌های جامعی را در قالب استانداردهای برتر دنیا برای سازمان‌ها ارائه می‌کنند.

  • تحلیل وضعیت
  • مدل‌سازی و طراحی فرایندها و نرم‌افزارهای یکپارچه
  • کنترل و بررسی فرایند در اپلیکیشن
طراحی محصول (UI-UX)

طراحی محصول (UI-UX)

خلق تجربه‌ی مناسب و راحت استفاده از محصول، برای مشتری مهم‌ترین هدف این بخش از خدمات ماست. طراحی واسط کاربری و تجربه‌ی کاربری از تحقیقات بازار و شناخت مخاطب و نیازهای او آغاز می‌شود. پس از تعیین پرسونای مخاطب، مراحل سفر مشتری را مشخص می‌کنیم و بعد زمان ارائه‌ی راه‌حل طراحی به کسب‌و‌کار شما فرامی‌رسد. ما UX را در دو بعد طراحی و نوشتاری برای محصول شما اجرا می‌کنیم تا مخاطب بهترین تعامل را با محصول‌تان داشته باشد. آخرین مرحله در این خدمت، انجام تست‌های مختلف برای ارزیابی کارایی محصول است و تنها درصورت هماهنگی با معیارهای تعیین‌شده است که محصول نهایی به شما تحویل داده می‌شود.

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار به مجموعه‌ای از روش‌های جمع‌آوری اطلاعات برای درک بهتر مخاطب هدف کسب‌و‌کارها گفته می‌شود. این اطلاعات به شرکت‌ها کمک می‌کند با بررسی نیاز مخاطبان و بازار و همچنین شناخت دقیق رقبا بتوانند محصولات بهتر با بازدهی موفق‌تری را طراحی کنند، تجربه‌ی کاربری خود را بهبود ببخشند و استراتژی بازاریابی دقیق‌تری تنظیم کنند. بدون تحقیقات بازار بخش بزرگی از بودجه‌ی بازاریابی و تبلیغات به هدر می‌رود. ما در سرزمین پیشگامان لوتوس پیش از اقدام به طراحی محصول مورد نظر شما، تحقیقات جامعی را با روش‌های زیر ترتیب می‌دهیم. انتخاب هرکدام از این روش‌ها به هدف، بودجه و نیاز شما بستگی دارد:

مصاحبه با صاحبان کسب‌و‌کار

برگزاری گروه کانونی

پرسشنامه

دسک ریسرچ یا تحقیقات کتابخانه‌ای

قصد انجام پروژه خاصی را دارید؟

اگر می‌خواهید وب‌سایتی منحصربه‌فرد، متناسب با نیازهای خاص خودتان داشته باشید، یا اگر گمان می‌کنید داشتن یک اپلیکیشن موبایلی اهداف کسب‌و‌کارتان را محقق می‌کند، یا اگر هنوز نمی‌دانید چه محصولی برای پیاده‌سازی ایده‌تان به کار می‌آید، با ما تماس بگیرید. شرکت نرم‌افزاری پیشگامان لوتوس با مشاوره و طراحی محصول ایده‌آل، شما را در مسیر رشد کسب‌و‌کارتان همراهی می‌کند.

با ما تماس بگیرید

مشاوره با ما