نمونه کارهای پیشگامان لوتوس

اینجا می‌توانید جدیدترین خروجی‌های ما را، در همکاری با کسب‌و‌کارهایی مشابه با فعالیت خودتان، مشاهده کنید و برای شروع به کار با ما تصمیم بگیرید.

  eb5marketplace

  سرمایه گذاری

  راه‌حل و مسیر پیشگامان لوتوس:

   با بررسی نیاز کارفرما مبنی بر بروزرسانی سایت به نسخه مدرن و انتقال دیتا ها از چند سایت ووردپرس به یک سایت جامع نتیجه بر این شد با استفاده از تکنولوژی Next.Js و NodeJs نسخه جدید سایت راه اندازی شود. همچنین سیستم ترجمه گوگل به سایت مربوطه اضافه و سیستم ارتباط با سرویس های ارسال پیامک جهانی به سایت افزوده شد. مراحل طراحی جدید توسط تیم طراحی پیشگامان لوتوس انجام شد.

  eb5marketplace
  fei.art

  فروشگاهی

  وبسایت feiart فعال در حوزه فروش محصولات هنری و ... متصل به سیستم پرداخت paypal و twilio 

  fei.art
  نوشنو

  موسیقی

  راه‌حل و مسیر پیشگامان لوتوس:
  هم‌زمان با بررسی و تحلیل وب‌سایت های مشابه، جلسه‌های متعددی با کارفرما برگزار کردیم تا با نیازهای این کسب‌و‌کار به درستی آشنا شویم. پس از ایده پردازی درمورد ظاهر وب‌سایت، فناوری React Next.Js و Node js را برای طراحی این وب‌سایت به کار بردیم، زیرا کارایی در این پروژه اهمیت زیادی برایمان داشت و همچنین در صورت نیاز به طراحی اپلیکیشن موبایل در آینده، پیاده‌سازی آسان‌تر صورت می‌گرفت.
  نوشنو
  کلیپ‌شو (Clipsho)

  سرگرمی

  راه‌حل و مسیر پیشگامان لوتوس:
  تحقیقات بازار و بررسی‌های اولیه درمورد تعداد کاربران پلتفرم و تعداد ویدیوها آغاز شد. ابتدا با PHP شروع کردیم اما پس از نیاز به طراحی اپلیکیشن موبایل، به سراغ golang رفتیم که پاسخ‌گوی نیازمان بود. پیچیدگی‌های زیاد golang باعث شد فناوری مورد استفاده را به php symphony، html و css تغییر دهیم زیرا قصد داشتیم این سیستم استارتاپی را هرچه سریع تر بالا بیاوریم.
  کلیپ‌شو (Clipsho)

  قصد انجام پروژه خاصی را دارید؟

  اگر می‌خواهید وب‌سایتی منحصربه‌فرد، متناسب با نیازهای خاص خودتان داشته باشید، یا اگر گمان می‌کنید داشتن یک اپلیکیشن موبایلی اهداف کسب‌و‌کارتان را محقق می‌کند، یا اگر هنوز نمی‌دانید چه محصولی برای پیاده‌سازی ایده‌تان به کار می‌آید، با ما تماس بگیرید. شرکت نرم‌افزاری پیشگامان لوتوس با مشاوره و طراحی محصول ایده‌آل، شما را در مسیر رشد کسب‌و‌کارتان همراهی می‌کند.

  با ما تماس بگیرید

  مشاوره با ما