درباره‌ی لوتوس

پیشگام در نوآوری

همگام با فناوری

سرزمین فناوری پیشگامان لوتوس در سال ۱۳۹۸ فعالیت حرفه‌ای خود را در تمام زمینه‌های چرخه‌ی نرم‌افزاری در کلاس جهانی آغاز کرد و در همین مدت کوتاه توانست اعتماد مشتریان را در حوزه‌های مختلف کسب‌و‌کار جلب کند.

تیم شرکت نرم‌افزاری پیشگامان لوتوس از مجموعه‌ی کاملی از تخصص‌های مورد نیاز برای طراحی وب‌سایت و خدمات مرتبط با آن تشکیل شده و از زمان شروع به کار تا به امروز، بیش از ۱۵ پروژه‌ی موفق را برای کسب‌و‌کارهای مختلف به انجام رسانده است.

مشتریان ما، ما را به دقت، سرعت عمل و نوآوری‌مان می‌شناسند. ما در یک فرایند همکاری بی‌نقص و یکپارچه زمان کافی را به درک نیازهای خاص کسب‌و‌کار شما اختصاص می‌دهیم و درنهایت محصولی دریافت می‌کنید که پاسخگوی تمام نیازهای شماست و مهم‌تر از همه با استانداردهای جهانی هماهنگ است.

ما در پیشگامان لوتوس آینده را برای برندهای فردا طراحی می‌کنیم.

چشم انداز شرکت

موفقیت مشتریان‌مان موفقیت ماست.

باور ما در سرزمین فناوری پیشگامان لوتوس، خلق ارزش‌‌های ملموس و ماندگار برای کسب‌و‌کار مشتریان‌مان است.

ما با توجه به جزئیات و کیفیت، مسیرمان به سمت آینده را با دقت، سرعت و نوآوری خلق می‌کنیم.

سرزمین فناوری پیشگامان لوتوس با عرضه‌ی محصولات در زمینه‌های متفاوت و با به‌کارگیری جدیدترین فناوری‌ها، گام‌های استوار خود را برای تبدیل‌شدن به شرکتی بین‌المللی و کارآمد برمی‌دارد.

ماموریت شرکت

فردا از آن ما و مشتریان ماست.

هدف ما تغییر رویکرد سنتی به طراحی وب‌سایت و همگامی با نگرش‌های پیشرو و استانداردهای نوین در این زمینه است. ما می‌خواهیم امضای خود را در طراحی محصولات نرم‌افزاری ماندگار کنیم.

تیم نرم‌افزاری سرزمین فناوری پیشگامان لوتوس با مطالعه و بررسی دقیق زمینه‌ی فعالیت مشتری، طراحی سفارشی‌شده و مخصوص هر برند را مشخص و اجرا می‌کند.

روش کاری لوتوس

کار ما همیشه با بررسی نیاز کسب‌وکارها آغاز می‌شود. نیاز شماست که مسیر را تا حد زیادی مشخص می‌کند و ما براساس آن رویه‌های تحقیقات بازار را برنامه‌ریزی می‌کنیم. پس از این مرحله نوبت به ارزیابی داده‌های به دست آمده توسط تیم متخصص پیشگامان لوتوس می‌رسد. این اطلاعات ما را در فرایند ایده‌پردازی محصول یاری می‌کند.

پس از طراحی محصول براساس ایده‌ی نهایی، آن را چندین بار براساس ویژگی‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهیم. و بالاخره بعد از تحویل محصول نهایی ما در قالب فعالیت‌های پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود.

سرزمین فناوری پیشگامان لوتوس، سرزمین برندهای پیشرو

افراد تیم

متخصصان تیم سرزمین پیشگامان لوتوس از نمای نزدیک

اشکان ولدخانی

اشکان ولدخانی

اشکان ولدخانی
علیرضا نیکوکار

علیرضا نیکوکار

علیرضا نیکوکار
آرمین ولدخانی

آرمین ولدخانی

آرمین ولدخانی
علیرضا عشقی

علیرضا عشقی

علیرضا عشقی
بهناز علیخانی

بهناز علیخانی

بهناز علیخانی
مهسا فرستاری

مهسا فرستاری

مهسا فرستاری
شیدا نجفی

شیدا نجفی

شیدا نجفی
همایون نصیری

همایون نصیری

همایون نصیری
پارسا رحیمی

پارسا رحیمی

پارسا رحیمی
محسن تاجیک

محسن تاجیک

محسن تاجیک
مهسا حاجی اسبویی

مهسا حاجی اسبویی

مهسا حاجی اسبویی
پریا رحیمی

پریا رحیمی

پریا رحیمی

قصد انجام پروژه خاصی را دارید؟

اگر می‌خواهید وب‌سایتی منحصربه‌فرد، متناسب با نیازهای خاص خودتان داشته باشید، یا اگر گمان می‌کنید داشتن یک اپلیکیشن موبایلی اهداف کسب‌و‌کارتان را محقق می‌کند، یا اگر هنوز نمی‌دانید چه محصولی برای پیاده‌سازی ایده‌تان به کار می‌آید، با ما تماس بگیرید. شرکت نرم‌افزاری پیشگامان لوتوس با مشاوره و طراحی محصول ایده‌آل، شما را در مسیر رشد کسب‌و‌کارتان همراهی می‌کند.

با ما تماس بگیرید

مشاوره با ما