زمینه‌های ارائه خدمات پیشگامان لوتوس

دامنه فعالیت ما گسترده است و می‌توانید هر ایده‌ای را به ما بسپارید و محصول دلخواه‌تان را با کارایی بالا، تحویل بگیرید.

پلتفرم‌های فناورانه

ممکن است براساس ایده‌تان به پلتفرم‌هایی نیاز پیدا کنید که برای فعالیت به فناوری‌های خاصی مانند هوش مصنوعی متکی باشند. راه را درست آمده‌اید و پاسخ‌تان همین‌جاست.

آموزش

این روزها که مخاطبان استقبال بیشتری از دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین می‌کنند، وب‌سایتی بیشتر توجه‌شان را جلب می‌کند که امکانات بهتر و جامع‌تری در مقایسه با موارد مشابه دراختیارشان بگذارد. ما محصولی را برای شما طراحی می‌کنیم که در آن بتوانید تمام ویژگی‌های موردنیاز یک وب‌سایت آموزشی منحصربه‌فرد را داشته باشید.

سرگرمی

بخش بزرگی از زمان هر فرد در طول روز، در وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای سرگرمی به بازی‌کردن، شنیدن موسیقی یا تماشای فیلم و سریال می‌گذرد. بدیهی‌ست هرچه کیفیت ارائه‌کننده‌ی این خدمات بهتر باشد، مخاطب لذت بیشتری می‌برد و به جای وقت‌گذراندن در محصولات مشابه رقبا، به شما مراجعه می‌کند و در نهایت به مشتری وفادار شما تبدیل می‌شود.

گردشگری

امکان جست‌و‌جو برای مکان‌های مناسب سفر براساس سلیقه‌ی افراد مختلف، انتشار نظر مخاطبان درمورد سفرهایی که داشته‌اند، امکان رزرو مکان مناسب برای اقامت و بالاخره انتخاب وسیله‌ی مناسب و راحت برای سفر مواردی‌ست که این روزها وب سایت‌های گردشگری برای رفع نیازهای مخاطبان خود در نظر می‌گیرند. ما تمام این موارد را با جدیدترین استانداردهای روز دنیا برای شما طراحی می‌کنیم.

سلامت

دردسترس‌بودن اطلاعات عمومی و تخصصی به‌روز و استاندارد مرتبط با زمینه‌ی سلامت، امکان رزرو وقت و مشورت با پزشک و خدمات پایش سلامت از مواردی‌ست که مخاطبان به‌طور روزمره با آن سر و کار دارند وبیش از پیش در سبد تقاضایشان قرار می‌گیرد. پیشگامان لوتوس چشم‌نوازترین مجله‌های پزشکی و سلامت و همچنین وب‌سایت‌های کاربردی رزرو وقت را براساس نیاز کسب‌و‌کار شما برایتان طراحی می‌کند.

لجستیک

لجستیک و حمل‌و‌نقل بار یکی از حلقه‌های مهم تکمیل‌کننده‌ی زنجیره تامین، در کسب‌و‌کارهای اینترنتی‌ست و درصورت طراحی و پیاده‌سازی متناسب با نیاز، شما را به برنده‌ی رقابت با برندهای مشابه تبدیل می کند. متخصصان ما با راه‌کارهای حرفه‌ای و استاندارد شما را در این زمینه همراهی می کنند.

قصد انجام پروژه خاصی را دارید؟

اگر می‌خواهید وب‌سایتی منحصربه‌فرد، متناسب با نیازهای خاص خودتان داشته باشید، یا اگر گمان می‌کنید داشتن یک اپلیکیشن موبایلی اهداف کسب‌و‌کارتان را محقق می‌کند، یا اگر هنوز نمی‌دانید چه محصولی برای پیاده‌سازی ایده‌تان به کار می‌آید، با ما تماس بگیرید. شرکت نرم‌افزاری پیشگامان لوتوس با مشاوره و طراحی محصول ایده‌آل، شما را در مسیر رشد کسب‌و‌کارتان همراهی می‌کند.

با ما تماس بگیرید

مشاوره با ما