پیشگامان لوتوس

رویکرد اجرایی ما در لوتوس

ما در فرآیندی چابک مبتنی بر اصول استاندارد توسعه‌ی نرم‌افزار، محصولی با کیفیت را برای شما خلق می‌کنیم.

کیفیت و رضایت مشتری، اصول کار ما را شکل می‌دهند

رضایت نهایی از محصول، در کنار کیفیت آن، در لوتوس اصل اول است. ما در قالب یک سفر چابک، از ابتدای درخواست مشتریان، آنها را تا انتهای مسیر همراهی می‌کنیم و لحظه به لحظه با آنها در ارتباط خواهیم بود تا خروجی نهایی منطبق بر نیازهایشان باشد. تیم لوتوس با مجموعه‌ای از مهندسان، طراحان، مدیران محصول و دیگر کارشناسان حرفه‌ای بهترین و مناسب‌ترین محصول را با استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا تولید می‌کند.

ما چابک و سریع هستیم

چابکی یک از مهم‌ترین ویژگی‌ها و اصولی‌ست که در لوتوس به آن پایبند هستیم و آن را در سرتاسر فرآیندهای کاری خود به کار می‌گیریم. ما محصولات را سریع و باکیفیت به شما می‌رسانیم.

اصل بر مشتری مداری است

ما باور داریم که مشتری مهم‌ترین دارایی‌مان است. مراقبت از مشتریان‌مان در طول مسیر توسعه محصولات، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایمان است. همواره در تلاشیم تا شرایطی را ایجاد کنیم تا مشتریان در کنار رضایت از محصول، از تجربه‌ی کار با ما نیز رضایت کامل داشته باشند.

فناوری‌ها و ابزارهای به روز

در فرایند ساخت محصول، خود را مسئول می‌دانیم تا برای دستیابی به کیفیت و کارایی بالا، از آخرین فناوری‌‌ها و استانداردهای روز دنیا استفاده کنیم. فارغ از اینکه نیاز شما سامانه موبایلی، برنامه مبتنی بر وب، وب‌سایت، سامانه جامع سازمانی و یا حتی پلتفرم‌های فناورانه باشد، ما با بهترین فناوری‌های روز آن را برای شما می‌سازیم.

کیفیت اساس هر کاری

از همان اولین لحظه‌ی شروع تعامل با مشتریان، هدف اصلی ما، حفظ کیفیت و ارائه‌ی محصولی مبتنی بر استانداردهای روز و بدون هرگونه مشکل است تا به خوبی نیازهای آنها را پوشش دهد. ما در لوتوس انواع متدها و ابزارها را برای دستیابی به این هدف مورد استفاده قرار می‌دهیم تا به قول خود برای ارائه یک محصول با کیفیت عمل کنیم.

به دنبال ساخت یک محصول
با کیفیت و متفاوت هستید؟

اگر به‌دنبال ساخت محصولی با کیفیت و متفاوت، بر پایه آخرین استانداردها و فناوری‌های روز دنیا در حوزه توسعه محصولات دیجیتال هستید، درست آمده‌اید. با ما تماس بگیرید.

فرآیند کاری در لوتوس

اینجا مسیر طی‌شده برای ساخت محصول دلخواهتان را مشاهده می‌کنید.

شبکه و زیرساخت پیشگامان لوتوس

شبکه و زیرساخت

پشتیبانی پیشگامان لوتوس

پشتیبانی

مدیریت پروژه پیشگامان لوتوس

مدیریت پروژه

مدیریت تغییرات پیشگامان لوتوس

مدیریت تغییرات

محتوا و مارکتینگ پیشگامان لوتوس

محتوا و مارکتینگ

قصد انجام پروژه خاصی را دارید؟

اگر می‌خواهید وب‌سایتی منحصربه‌فرد، متناسب با نیازهای خاص خودتان داشته باشید، یا اگر گمان می‌کنید داشتن یک اپلیکیشن موبایلی اهداف کسب‌و‌کارتان را محقق می‌کند، یا اگر هنوز نمی‌دانید چه محصولی برای پیاده‌سازی ایده‌تان به کار می‌آید، با ما تماس بگیرید. شرکت نرم‌افزاری پیشگامان لوتوس با مشاوره و طراحی محصول ایده‌آل، شما را در مسیر رشد کسب‌و‌کارتان همراهی می‌کند.

با ما تماس بگیرید

مشاوره با ما