فناوری

انتخاب واقعیت افزوده به عنوان همراه مشاور

تیم فنی
تیم فنی

انتخاب واقعیت افزوده به عنوان همراه مشاور

 (RA)واقعیت افزوده فرآیندی است که درآن عکس های دیجیتال با واقعیت جهت خلق تجربه ای غنی و تعاملی منطقی می شوند و این جاست که دنیای واقعی و مجازی با هم برخورد می کنند.

 این فناوری هنوز در ابتدای راه است اما بسیار محبوب شده است زیرا که پتانسیل های نامحدودی دارد. 

کووید 19 یکی از مهم ترین دلایلی است که تجارت های مختلف با این فناوری درهم آمیخته اند و آن را جزئی از عملکردهای روزانه ی خود ساختند واین فرایند همچنان ادامه دارد. درحالیکه  این پاندمی سازماندهی درباره ریشه ای عملکردها و کارکرد تجاری را ایجاد کرده است،واقعیت افزوده قدرتمندانه  فرآیندهای عملکردی را دربسته ی گسترده بخش های صنعتی تغییر داده است.این تغییرات دربسته های متفاوتی از مدیریت منطقی و آموزش پزشکی دانشجویان تا ظاهر ماشین ها و طراحی محصولات است.این تغییر ژرف در روش زندگی و کارمان با رشد و ترقی همراه بوده و در این بخش ها درجات شگفت آوری را رقم زده اند. 

  به تازگی در نتایج پژوهشی را به چاپ رسانده است که نشان می دهد بازار (statista)مجله ی استتیستا

فناوری واقعیت افزوده از 5/3میلیارد دلار در سال 2017به 198 میلیارد دلار در سال 2025خواهد رسید.فناوری واقعیت افزوده را می توان درکلاس های درس به عنوان ابزاری تعاملی استفاده کرد و یا برای راهنمایی  افرادی که ناتوانی  دارند به  کار برد. واقعیت افزوده ثابت  کرده است که  برای هر مسئله ای راه حلی دراختیار دارد.با توجه به نوآوری و تصورات شما می تواند متناسب با برنامه دلخواهتان هماهنگ شده و تجارتتان را ارتقا دهد. اتنخاب مناسب همراه زمانیکه مبادرت به استفاده از واقعیت افزوده میکنیم بسیار ضروری است و به خصوص اگر مایل هستیم تا در انقلاب دیجیتال به بهترین نحو وارد شویم و سود کلانی از آن بهره برداری کنیم.

فهرست

- بوجه واقعیت افزوده خود را مشخص کنید.

- کاربردهایی که واقعیت افزوده به عنوان همراه مشاور برای شما خواهد داشت را بررسی کنید.

-فلیم اولیه خود را نمایش دهید.

- فناوری های واقعیت افزوده موجود را بررسی کنید.

- استراتژی پروژه ای واقعیت افزوده به عنوان همراه مشاور را وضع کنید.

درادامه مقاله شما با واقعیت افزوده آشنایی بیش تری پیدا خواهید کرد. فراموش نکنید شرکت پیشگامان لوتوس همراه همیشگی شما در فناوری ها می باشد.

*بودجه واقعیت افزوده خود را مشخص کنید.

کلید آغازین شما برای ورود به دنیای واقعیت افزوده انتخاب آژانس با تجربه و معتبر در بحث واقعیت افزوده است. این آژانس به شما کمک می کند تا استراتژی های صنعتی واقعیت افزوده خود را درحیطه آگاهی با مشتری مداری و افزایش در آمد ارتقا دهید. لازم به ذکر است که الزاماً نباید از تهسیلات گران قیمت استفاده کرد.نیازهای هر شرکت خلاصه ی همان شرکت است و وسایل مورد نیاز آن هم مختص نیازهای همان شرکت است.بنابراین نیاز سنجی بسیار حیاتی وپر اهمیت است. همراه مناسب شما را درمسائل زیر راهنمایی خواهد کرد:

- توسعه (واقعیت افزوده وب محور و اپ محور)

- مبدل سه بعدی

- انیمیشن ها

- بهینه سازی

- آزمایش کردن

آن ها تمامی این مراحل را با با پرسش و تاکید چند باره درباره ی  بودجه شما انجام خواهند داد. ازآنجاییکه پروژه های واقعیت افزوده خاص هستند،بوجه شما بسیار کلیدی است و این وظیفه مشاور واقعیت افزوده متبحر است تا به شما عمیقاً مشاوره بدهد. مشخص کردن پارامترهایی برای بودجه دقت و کوشایی در مسائلی مانند نرخ کار و قیمت گزاری وسایل را نیاز دارد.هیچ شرکتی مایل نیست در نیمه راه متوجه شود بودجه ای را که پیش بینی کرده است،هزینه های واقعی پروژه نبوده است. آینده نگری در بودجه شما و هزینه های پیش رو به نفع شماست. این مهم از طریق دسته بندی کردن عوامل

براساس چگونگی ارتباطشان باهم حاصل می شود. همین طور می توان مواد و فرآیند آن ها را نیزدرنظرگرفت. دراین حالت می توانید فرآیند را قدم به قدم درهر مرحله نظارت کنید. 

* کاربرده هایی را که واقعیت افزوده به عنوان همراه مشاور برای شما خواهد  داشت را بررسی کنید.

* فلیم اولیه خود را نمایش دهید.

زیبایی واقعیت افزوده دراین است که با توجه به منعطف پذیر بودن خود برای اکثر مشکلات پیچیده واپلیکیشن ها راه حلی دارد. برخی از مطالعات موردی ضبط شده ی واقعیت افزوده شامل موارد زیر می باشند:

1)مسافرانی که ازواقعیت افزوده استفاد می کنند را در نظر بگیرید.آن ها قبل از تعطیلات خود مقصد را "تجربه می کنند."

2)طراحی حرفه ای. معماران می توانند طرح های پیشنهادی خود را برای مراجعان شبیه سازی کنند. بعد از همفکری تغییرات مجازی را حتی قبل از شروع پروژه اعمال کنند.

3)صنعت پزشکی می تواند از آموزش شبیه سازی شده برای دانشجویان بهره بگیرد ومتخصصان را برای جراحی هایی که تجهیزات پیچیده نیاز دارند،آماده کنند.

4)عینک ها و هدست های واقعیت افزوده در حال حاضر در بخش نگهداری ساختمان استفاده می شوند چرا که راهی مطمئن برای شبیه سازی مشکلات و دردسر های ممکن باشند. واین ها بدون نیاز به پراخت هزینه ی ساخت می باشند.

5) بخش سرگرمی هم از به کارگیری واقعیت افزوده بی بهره نمانده است و پر رنگ آن را به کار گرفته است.

بر اساس گزارش دولتی صنعت واقعیت افزوده در سال 2019،شرکت هایی که واقعیت افزوده را در عملکرد هایشان معرفی کردند، دست آوردهای شگرفی در کارآیی وکیفیت بهتری از کارمندان ثبت کردند. همین طور هزینه های آموزشی آن ها نیز کاهش یافت.در این گزارش قویاً تاکید شده است که شرکت ها از مشاوران مناسب برای بهره گیری بهتر از فناوری و تجهیزات واقعیت افزوده خود استفاده کنند. 

چنین شرکت هایی  بهتر است از راه حل های آماده  بهره بگیرند و به تجارت ها کمک کنند تجربه ی واقعیت افزوده خود را سریعاً وسهل ایجاد و تکمیل کنند.برخی از موارد باور پذیر استفاده از واقعیت افزوده به کار گیری آن در یونیلورز و دستیار کنترل گر و تقسیم دانش است.شرکت هواپیمایی بوئینگ برای اتصال به هواپیما از این فناوری بهره جسته است،شرکت دونیچه نیز این فناوری را برای ارتقای عملکرده انبار ها استفاده کرده است.وشرکت لاویز واقعیت افزوده را برای تهسیل استفاده از اپلیکیشن "خودم ساز"معرفی کرده است.

* فناوری های واقعیت افزوده موجود را بررسی کنید.

درحالیکه موسسات واقعیت افزوده برنامه های کمکی برای بالا بردن سرعت پیشرفته و کار کرد آسان در الویت قرار داده اند،شما هنوز هم می توانید از آن در محیط خود استفاده کنید.این متخصصان احتمالاً بتوانند نیاز شما را برطرف کنند،کمک کنند تا میحط فیزیکی را بهتر درک کرده و کاربرد را در استفاده از اپ ها راهنمایی کنند و در نهایت به شما یاری کرده تا تجربه ی بهتری از واقعیت افزوده داشته باشید.

* استراتژی پروژه ای واقعیت افزوده به عنوان همراه مشاور را وضع کنید.

استراتژی واقعیت افزوده برای سازمان شما فرایند طولانی  مدتی است و به این معناست که باید سرمایه تان را روی آن قرار دهید.به همین دلیل بهترین راه برای دست یابی به واقعیت افزوده این است که به سراغ آن نروید. بلی درست است همین جا متوقف شوید! صبر کنید وتاثیر پتانسیل واقعیت افزوده را بر امکانات خود برآورد کنید. به علاوه، ارزیابی کنید چگونه واقعیت افزوده ی مد نظرشما با عملکرد و تسهیل کارتان منطبق می شود پس لطفا قبل از به کار گیری واقعیت افزوده برآورد کنید که آیا برایتان سود آور هست یا نه؟!

وقت بگذارید تمامی گزینه های موجود را بررسی کنید. براساس شنیده ها و یا برنامه هایی که قبلاً در شرکتی دیدید تصمیم نگیرید! واقعیت این است که نیازهای سازمان شما خاص خودتان است وپاسخ به این نیازها قبل از تجهیز کردن بررسی می شد تا مناسب با آن ها برنامه ی مناسب را برگزینید. با توجه به انتخاب های در دسترس می توانید لیست دلخواهتان را تدوین کنید. تصمیم بگیرید که خودتان قصد تجهیز کردن سازمانتان را دارید یا قصد دارید شرکتی متخصص شما را در این امر یاری دهد.

تجارت های مختلف در سراسر دنیا به دنبال پیدا کردن راه هایی در ایجاد رقابت در دنیای مشتری ها می باشند.به این سبب که بتوانند فروش  خود را بالا ببرند. بدون شک واقعیت افزوده  بر رقابت تجارت ها تاثیر گذار خواهد بود. 40%از مشتریان اذعان داشته اند که برای محصولی که بتوانند با واقعیت افزوده آن را مشاهد کنند،هزینه بیشتری پرداخت خواهد کرد. واقعیت افزوده مرزی جدی بین انسان ها و ماشین ها می باشد. قطعاً تکراری پر اهمیت در دنیای آینده ما خواهند بود.آن ها به ما کمک خواهند کرد تا بعد فیزیکی و دیجیتالی را کنار هم قرار دهیم. این خبر با توانمند کردن انسان ها در فناوری هوشمند و راه های تعاملی به دست نخواهد آمد.

شرکت برنامه نویسی پیشگامان لوتوس شما را در رسیدن به این امر راهنمایی و پشتیبانی خواهد کرد.

واقعیت افزوده تنها یک فناوری باقی نخواهد ماند بلکه دنیای ما را از نو تصیور خواهد کرد و تجربیات معنا دار و خلاقی را برایمان رقم خواهد زد. مسئله فقط انتخاب مشاورهمراه نیست. درکنار آن بازیابی معنای ارتباط و ایجاد فرصت های سود ده برای هر دوطرف است.

قصد انجام پروژه خاصی را دارید؟

اگر می‌خواهید وب‌سایتی منحصربه‌فرد، متناسب با نیازهای خاص خودتان داشته باشید، یا اگر گمان می‌کنید داشتن یک اپلیکیشن موبایلی اهداف کسب‌و‌کارتان را محقق می‌کند، یا اگر هنوز نمی‌دانید چه محصولی برای پیاده‌سازی ایده‌تان به کار می‌آید، با ما تماس بگیرید. شرکت نرم‌افزاری پیشگامان لوتوس با مشاوره و طراحی محصول ایده‌آل، شما را در مسیر رشد کسب‌و‌کارتان همراهی می‌کند.

با ما تماس بگیرید

مشاوره با ما